Ctibor Novák |

| Prague Games 2024 |

Letošní ročník Prague Games je za námi a my vám zde shrneme, jak se našim jednotlivým kategoriím dařilo.

Kategorie Boys 12
Naši nejmladší hráči vstoupili do turnaje proti týmu Florbal Chomutov a bohužel jim scházelo opravdu jen málo, aby získali nějaké body. Minutu před koncem zápasu se jim podařilo srovnat stav na 2:2, ale 30 sekund před koncem ještě inkasovali branku a prohráli tak těsně 3:2.
Další zápas odehráli proti velice silnému soupeři, Tatranu Střešovice Red, a odehráli velice kvalitní zápas, ve kterém Tatranu podlehli 5:2. To je proti takto kvalitnímu soupeři velice dobrý výsledek.
Poslední zápas skupiny odehráli proti švýcarskému soupeři a ten jim bohužel nedal šanci a porazil naše mladší žáky 12:2. Naši mladší žáci ve skupině skončili celkově na čtvrtém místě a čekalo je teda předkolo do play-off, ve kterém chytili opět švýcarského soupeře a bohužel zde po prohře 6:1 ukončili turnaj.

Kategorie Boys 15
Naše další kategorie začala svůj turnaj proti slovenskému týmu z Košic a jelikož se Mvilu podařilo vstřelit jen jedinou branku, a to v první minutě zápasu, prohráli proti Košicím 3:1.
Další zápas hráli proti týmu z Jindřichova Hradce. Vedení zápasu od čtvrté minuty si dokázali udržet a zvítězili 6:2. Poslední zápas ve skupině odehráli proti švýcarskému Zürichu. Ti byli bohužel pro kluky tvrdý oříšek, a tak s nimi prohráli 6:3 a ve skupině tak skončili na třetím místě.
Starší žáky čekalo také předkolo do play-off a soupeřem v něm byli Gulliveři z Brna. Naši kluci dotahovali skóre celý zápas, ale bohužel se jim nepodařilo dorovnat a prohráli 4:3, a stejně jako mladší žáci v předkole dohráli.

Kategorie Boys 18
V nejstarší kategorii začali kluci turnaj proti těžkému extraligovému Ústí a bohužel, i přes tři přesilovky, které jim utkání nabídlo, nedokázali vstřelit branku dříve než tři minuty před koncem. To bohužel nestačilo a prohráli 3:1.
Dalším soupeřem pro juniory byli Black Angels. Tento zápas byl po celou dobu velice vyrovnaný a i přesto, že kluci ze začátku prohrávali, dokázali vývoj utkání otočit a vyhrát 4:2.
Posledním soupeřem byl pro juniory tým Thurgau Unihockey. Velice kvalitní soupeř ze Švýcarska nedal juniorům šanci a porazil je 8:0. Mvil tak skončil v základní skupině na třetím místě a stejně jako ostatní kategorie je čekalo předkolo.
V předkole narazili na soupeře z Německa, kterému nedali šanci skórovat a vyhráli 6:0.
V šestnáctifinále narazili na soupeře FBC Mohelnice, kterou bohužel nedokázali porazit a prohráli vysoko 8:1. Z prohraného šestnáctifinále spadli junioři do play-off B, kde se nedostali ani přes první kolo a vypadli z celého turnaje se Spartou Praha, která je porazila 2:0.

Děkujeme všem kategoriím za účast na turnaji. I když se výsledkově turnaj příliš nevydařil, doufáme, že všichni získali nové zkušenosti proti kvalitním soupeřům a že si turnaj užili.

| Match week |

19. - 20. 10. 2024

| Match results |

12. - 13. 10. 2024

| Dohrávka - junioři |

Ve čtvrtek 17. 10. 2024 se junioři A utkají na domácí půdě v Krásném Poli proti Krnovu.