Ctibor Novák |

| Mvil na Ostravských hrách |

O uplynulém víkendu se odehrály Ostravské hry a my vám zde přinášíme shrnutí, jak se našemu klubu tento rok dařilo.

Junioři
Junioři odehráli ve skupině čtyři zápasy, z kterých po nepovedeném začátku s Vítkovicemi a Black Angels dokázali poslední dva zápasy skupiny vyhrát a umístit se tak na třetím místě. Bohužel jim úplně nepřál los a hned v prvním kole play-off chytli těžkého soupeře ze Šumperka, kterému po těsné a vyrovnané bitvě podlehli 3:2 a vypadli tak v osmifinále.

Dorostenci
Dorostenci měli ze všech našich kategorií nejdelší cestu a po třech vyhraných zápasech s pouze třemi obdrženými góly skončili ve skupině na prvním místě. Osmifinále si v sobotu večer zahráli proti soupeři z Rožnova, kterému nedali šanci a porazili jej 7:1. Finálový den začali zápasem proti týmu Paskov Saurians a jak je z ligy známo, i tentokrát se jednalo o zápas vyrovnaný až do poslední vteřiny, který skončil úspěšneji pro Mvil. V semifinále se naši dorostenci utkali proti brněnským TROOPERS, které i po výborném výkonu gólmana dokázali porazit na nájezdy a postoupit tak do finále. Ve finále změřili síly s Black Angels a i přes vedení Mvilu a velice vyrovnaný zápas se rozhodlo ve třetí třetině, kde Black Angels dokázalo nastřílet čtyři branky a vyhrát tak výsledkem 5:1. Mvil tedy v kategorii dorostenců obsadil krásné druhé místo.

Starší žáci
Starší žáci sice vstoupili do turnaje prohrou proti velice silnému soupeři, Torpédu Havířov, ale dále si zbylé dva zápasy skupiny pohlídali vysokými výhrami a do šestnáctifinále tak šli proti týmu FBC Intevo Třinec.  Po velice vyrovnaném zápase plném emocí dokázali naši starší žáci Třinec porazit na nájezdy a postoupit do osmifinále. V osmifinále se utkali s týmem Asper Šumperk, kdy dokázali celý zápas dotahovat soupeřův náskok, ale nakonec Šumperk zvítězil těsným výsledkem 7:6 a pro naše starší žáky skončila cesta v osmifinále.

Mladší žáci
Naší druhé nejmladší kategorii se bohužel turnaj nepovedl úplně nejlépe a nepřipsali si výhru a vypadli v prvním kole vyřazovací části, nicméně věříme, že s velice těžkými soupeři dokázali nasbírat spoustu nových zkušeností, které se jim později budou hodit.

Přípravka
Naši nejmladší kategorii čekalo hned osm zápasů na hale Bonver proti velice dobrým soupeřům a nevedli si vůbec špatně. Dokázali ve třech z nich zvítězit a nasázet soupeřům celkově dvanáct branek. Umístili se tak na krásném šestém místě.

| Prague Games |

Letošní ročník Prague Games je za námi a my vám zde shrneme, jak se našim jednotlivým kategoriím dařilo.

| Mvil na Gyzd cupu 2024 |

O víkendu 21. - 23. 6. 2024 se uskutečnil na Hlučínské štěrkovně letní 3+1 turnaj s názvem Gyzd cup.V neděli 23. 6. 2024 byl turnaj...

| Prague Games 2024 |

Přesně za dva týdny bude turnaj Prague Games už v plném proudu a proto je nejvyšší čas vám představit rozpis zápasů základních skupin.