Ctibor Novák |

| Mvil na Gyzd cupu 2024 |

O víkendu 21. - 23. 6. 2024 se uskutečnil na Hlučínské štěrkovně letní 3+1 turnaj s názvem Gyzd cup.

V neděli 23. 6. 2024 byl turnaj určený pro ročníky 2007 a mladší a Mvil se ho zúčastnil ve všech čtyřech možných kategorií. Jak se nám dařilo se dočtete ve článku níže.

Elévové
V kategorii elévů jsme měli přihlášené hned dva týmy, Black a Green. Tým Black skončil ve skupině na pěkném 4. místě a a tým Green ve druhé skupině skončil na místě 5. což znamenalo, že se oba týmy bohužel potkají v předkole do play-off a jeden z nich bude muset na turnaji skončit. V zápase dvou týmů z Mvilu byl úspěšnější tým Black, který postoupil do čtvrtfinále. Ve čtvrtfinále náš tým narazil na soupeře z Orlové, který ale nedokázal porazit a tak tady ukončil turnaj.

Mladší žáci
Mladší žáci sice nevstoupili do turnaje výhrou, když v prvním zápase prohráli se Škorpióny Ostrava 1:5, ale zbytek zápasů ve skupině si pohlídali a ve skupině tak skončili na 2. místě. Ve čtvrtfinále narazili na domácí Hlučín, který však porazili 4:2 a zajistili si tak boj o medaile. V semifinále se utkali proti velice silnému Třinci, který je porazil 6:1 a tak si to rozdali opět proti Škorpiónům z Ostravy, na které bohužel ani tentokrát nevyzráli a skončili tak celkově na krásném 4. místě.

Starší žáci + Dorostenci
Obě kategorie, Starší žáci i Dorostenci, turnajem prošli jako nůž máslem a po 100% úspěšnosti vyhraných zápasů ve skupině i skrz celé play-off došli až do finále. 
Starší žáci si ve finále zahráli proti Orlové, které už porazili jednou  ve skupině. Orlová se ovšem na ně lépe připravila a utkání bylo velice dramatické a nakonec Mvil dokázal zvítězit o jednu branku poměrem 4:3. 
Dorostenci hráli ve finále proti poskládanému týmu , kteří si říkali „Šnapcovi Pardálové“.
Těm ale nedali šanci, utkání si s jistotou pohlídali a vyhráli rozdílem 5:1

Děkujeme všem hráčům za výbornou prezentaci Mvilu a především děkujeme za krásné dvě první místa.

Moc taky děkujeme všem rodičům a jiným fanouškům, kteří nás přišli podpořit a pomohli nám k takovým skvělým výsledkům.

| Prague Games |

Letošní ročník Prague Games je za námi a my vám zde shrneme, jak se našim jednotlivým kategoriím dařilo.

| Prague Games 2024 |

Přesně za dva týdny bude turnaj Prague Games už v plném proudu a proto je nejvyšší čas vám představit rozpis zápasů základních skupin.

Příměstský florbalový kemp MVIL Ostrava

Baví tě florbal, pohyb a celkově sporty? Přihlas se na příměstský kemp a užij si s námi spoustu zábavy a příjemné atmosféry.