Ctibor Novák |

| Moravian cup 2024 |

Poslední letní přípravný turnaj za sebou mají junioři, kteří odehráli turnaj v Olomouci.

Junioři začali na turnaji zápasem proti Českým Budějovicím, kterým i přes velké množství šancí nedokázali vstřelit více než jednu branku a prohráli 1:3.
Druhý zápas základní skupiny odehráli proti Hornets Brno. Zápas měl Mvil po celou dobu ve své režii a dovolil soupeři skórovat pouze jednou. Ostravský tým vyhrál 6:1.
V posledním zápase skupiny se utkali proti Orlicku-Třebovsku v zápase o druhé místo ve skupině. I když soupeř dokázal dvakrát srovnat, Mvil 3 minuty před koncem zápasu zabral a vyhrál 6:3.
V osmifinále Mvil narazil na tým ŠK Lido Bratislava, který v zápase vedl po první půli 1:0. Mvil však na začátku druhé poloviny zápasu vyrovnal a poté zvýšil na 2:1, což byl také konečný výsledek.
Ve čtvrtfinále chytili junioři velice silného soupeře ze Zlína. Zlín velkou část zápasu vedl, ale Mvil dokázal srovnat stav na 1:1. Vedení si na svou stranu vzal bohužel po pár minutách opět Zlín a svou výhru utvrdil gólem do prázdné branky. Junioři z Mvilu se tak s turnajem rozloučili ve čtvrtfinále prohrou 1:3.
Moc děkujeme za dobrou reprezentaci oddílu.

Platba členských příspěvků

Se začátkem nového sezóny 2024/25 je tady i splatnost první poloviny členských příspěvků. Platby zasílejte výhradně převodem...

| 2. kolo Poháru Českého florbalu |

Muži Mvilu se včera utkali v rámci 2. kola Poháru Českého florbalu s Orlovou.

Po postupu přes 1. kolo Poháru Českého florbalu nás hned následující víkend čeká 2. kolo. V něm si Mvil změří síly se soupeřem z...