Jakub Kocián |

| Match results |

21. - 22. 9. 2024

Tento víkend odehrály čtyři kategorie své zápasy.

Muži A se utkali v prvním zápase proti Českému Těšínu, kde v velmi vyrovnané bitvě podlehli 6:4. Ve druhém zápase si však spravili chuť proti Domaslavicím, které porazili 7:1.

Junioři A odehráli na domácí půdě pouze jeden zápas, ve kterém rozhodli ve třetí třetině a zvítězili 5:2.

Junioři B odehráli své první zápasy také v domácí hale. V prvním zápase nové sezóny si poradili s Frenštátem 9:3. Ve druhém zápase si zastříleli na branku nováčka z Nového Jičína a přejeli jej 20:3.

Starší žáci také odehráli své první zápasy. Díky povedené třetí třetině porazili Paskov 7:3. V následujícím zápase, který došel až do samostatných nájezdů, vyhráli nad Orlovou 5:4.

Děkujeme všem fanouškům, kteří nás během víkendu podporovali.

Platba členských příspěvků

Se začátkem nového sezóny 2024/25 je tady i splatnost první poloviny členských příspěvků. Platby zasílejte výhradně převodem...

| Moravian cup 2024 |

Poslední letní přípravný turnaj za sebou mají junioři, kteří odehráli turnaj v Olomouci.