Martin Uherek |

‼️Junka doma se 6 body‼️

V sobotu 24.2.2024 odehráli svůj poslední turnaj na domácí palubovce naši junioři. Hned ráno nás čekal soupeř z Vítkovic a věděli jsme že to nebude nic lehkého, že soupeř, i když je to rezerva Vítkovic tak umějí potrápit. Po druhé třetině to bylo jen o jeden gól 4:3. Třetí třetina už byla v naši režii a bylo s toho konečná výhra 11:5. Ve druhém zápase nás čekala Letka a zase to byl zajímavý zapas, ve kterém jsme vyhráli 14:3. Za mě spokojenost s 6 body a spoustou vstřelených gólů, ale nebyl jsem úplně spokojeny se hrou některých hráčů a to musíme do příštího turnaje vyřešit.

| Kemp 2024 |

Dnešním dnem nám odstartoval náš příměstský kemp na červeném hřišti u ZŠ v Krásném Poli.

| Prague Games |

Letošní ročník Prague Games je za námi a my vám zde shrneme, jak se našim jednotlivým kategoriím dařilo.

| Mvil na Gyzd cupu 2024 |

O víkendu 21. - 23. 6. 2024 se uskutečnil na Hlučínské štěrkovně letní 3+1 turnaj s názvem Gyzd cup.V neděli 23. 6. 2024 byl turnaj...