Martin Uherek |

‼️ Dorostenci znovu za 6 bodů a posun do čela tabulky ‼️

V Sobotu 2.3.24 naši dorostenci odehráli další turnaj, tentokrát v Horní Suché. V prvním zápase nás čekal soupeř z Domaslavic, který přijel jen v 7 lidech a dalo se čekat, že nebudou moc vzdorovat. Průběh zápasu přesně odpovídal tomu, co jsem očekával. První třetinu soupeř ještě měl sílu vzdorovat, ale od druhé půle už jsme sázeli jeden gól za druhým. Na konci zápasu na tabuli svítil výsledek 17:1, takže kluci si pořádně zastříleli. Konečně se střelecky probudili Ondra Strauch (6+2) a Ondra Birke ( 4+1). Ve druhém zápase jsme hráli proti soupeři z Vítkovic a to jsou vždy těžké zápasy i když většinou vítězné. Hned v 6 minutě nám soupeř nesportovně zranil našeho klíčového hráče, který se na hřiště vrátil až na poslední třetinu, ale musel hrát tak na 40%. Naštěstí kluci se s tím popasovali skvěle a vyhráli 6:3. Těmito 6 body jsme se dostali do čela tabulky celé ligy, takže teď už je to jen v našich rukou.

Naprostá dominance Jakuba Uherka a Matyáše Holka v kanadském bodování dorostenecké ligy

V právě ukončené dorostenecké lize se tito dva hráči umístili na těch nejvyšších příčkách a určitě oprávněně.

BRONZOVÝ DOROST

V sobotu 6.4.2024 odehráli poslední dva zápasy letošní sezony naši dorostenci.

!! Mladší žáci v Opavě !!

Naši mladší žáci včera odehráli další ze série soutěžních turnajů. Po skvělém výkonu proti Paskov Saurians, kdy vyhráli 6:1 a...