Archiv

| Prague Games |

Letošní ročník Prague Games je za námi a my vám zde shrneme, jak se našim jednotlivým kategoriím dařilo.

| Mvil na Gyzd cupu 2024 |

O víkendu 21. - 23. 6. 2024 se uskutečnil na Hlučínské štěrkovně letní 3+1 turnaj s názvem Gyzd cup.

V neděli 23. 6. 2024 byl turnaj určený pro ročníky 2007 a mladší a Mvil se ho zúčastnil ve všech čtyřech možných kategorií. Jak se nám dařilo se dočtete ve článku níže.

| Prague Games 2024 |

Přesně za dva týdny bude turnaj Prague Games už v plném proudu a proto je nejvyšší čas vám představit rozpis zápasů základních skupin.

Příměstský florbalový kemp MVIL Ostrava

Baví tě florbal, pohyb a celkově sporty? Přihlas se na příměstský kemp a užij si s námi spoustu zábavy a příjemné atmosféry.

| Dorostenci na Ostrava cupu |

Tento víkend se odehrál tradiční ostravský turnaj, Ostrava cup, a náš klub tam reprezentovala kategorie dorostenců. Jak se jim dařilo se dočtete v tomto článku.

| Mvil na Ostravských hrách |

O uplynulém víkendu se odehrály Ostravské hry a my vám zde přinášíme shrnutí, jak se našemu klubu tento rok dařilo.

| Mvil na Ostravských hrách |

Následující víkend 24. - 25. 05. 2024 se uskuteční turnaj ,Ostravské hry, a náš klub se ho zúčastní hned v šesti kategoriích. 

Naprostá dominance Jakuba Uherka a Matyáše Holka v kanadském bodování dorostenecké ligy

V právě ukončené dorostenecké lize se tito dva hráči umístili na těch nejvyšších příčkách a určitě oprávněně.

BRONZOVÝ DOROST

V sobotu 6.4.2024 odehráli poslední dva zápasy letošní sezony naši dorostenci.

‼️ Dorostenci znovu za 6 bodů a posun do čela tabulky ‼️

V Sobotu 2.3.24 naši dorostenci odehráli další turnaj, tentokrát v Horní Suché. V prvním zápase nás čekal soupeř z Domaslavic, který přijel jen v 7 lidech a dalo se čekat, že nebudou moc vzdorovat. Průběh zápasu přesně odpovídal tomu, co jsem očekával. První třetinu soupeř ještě měl sílu vzdorovat, ale od druhé půle už jsme sázeli jeden gól za druhým. Na konci zápasu na tabuli svítil výsledek 17:1, takže kluci si pořádně zastříleli. Konečně se střelecky probudili Ondra Strauch (6+2) a Ondra Birke ( 4+1). Ve druhém zápase jsme hráli proti soupeři z Vítkovic a to jsou vždy těžké zápasy i když většinou vítězné. Hned v 6 minutě nám soupeř nesportovně zranil našeho klíčového hráče, který se na hřiště vrátil až na poslední třetinu, ale musel hrát tak na 40%. Naštěstí kluci se s tím popasovali skvěle a vyhráli 6:3. Těmito 6 body jsme se dostali do čela tabulky celé ligy, takže teď už je to jen v našich rukou.

!! Mladší žáci v Opavě !!

Naši mladší žáci včera odehráli další ze série soutěžních turnajů. Po skvělém výkonu proti Paskov Saurians, kdy vyhráli 6:1 a předvedli několik pohledných kombinací, podlehli silnému domácímu týmu S.K. P.E.M.A Opava Žlutí 9:1, a pak i týmu FBC Tigers Poruba Černí 7:2. Náročný den uzavřeli utkáním s týmem 1.FK Ostrava Jih, kde vyhráli 6:2. Za trenérský tým oceňujeme bojovnost a nasazení, se kterým hráči turnaj odehráli a po zásluze tak vybojovali pohár za třetí místo. Další zápasy nás čekají 16.3. na horké domácí půdě v Krásném Poli, přijďte Mladší žáky podpořit!

‼️Junka doma se 6 body‼️

V sobotu 24.2.2024 odehráli svůj poslední turnaj na domácí palubovce naši junioři. Hned ráno nás čekal soupeř z Vítkovic a věděli jsme že to nebude nic lehkého, že soupeř, i když je to rezerva Vítkovic tak umějí potrápit. Po druhé třetině to bylo jen o jeden gól 4:3. Třetí třetina už byla v naši režii a bylo s toho konečná výhra 11:5. Ve druhém zápase nás čekala Letka a zase to byl zajímavý zapas, ve kterém jsme vyhráli 14:3. Za mě spokojenost s 6 body a spoustou vstřelených gólů, ale nebyl jsem úplně spokojeny se hrou některých hráčů a to musíme do příštího turnaje vyřešit.

‼️ Čeladná za 6 bodů ‼️

V Neděli odpoledne odehráli svůj další turnaj naši dorostenci, tentokrát na Čeladné. V prvním zápase nás čekal těžký soupeř z Kopřivnice a byl to souboj o druhé místo a bylo to na hřišti znát. Byly to spíše šachy než florbal a naši kluci byli ti štastnější a brali 3 body za výhru 2:1.
Ve druhém zápase nás čekal domácí Frenštát a taky to nebyl zrovna jednoduchý zapas, ale stále jsme drželi náskok a celkově kontrolovali hru a byla z toho výhra 5:2. Konečně bereme za turnaj všech 6 bodů.

Platba členských příspěvků

Se začátkem nového sezóny 2023/24 je tady i splatnost první poloviny členských příspěvků.

Platby zasílejte výhradně převodem na účet MVIL Ostrava.

Číslo účtu: 153481677 / 0300 (ČSOB) 
Variabilní symbol: 2023
Text platby: jméno hráče a ročník narození.

Otevíráme sportovní kroužek pro děti

Od ledna 2024 se můžete se svými ratolestmi zapojit do nového kroužku pro děti. Těšíme se na vás!

Zobrazeno 1–15 z celkem 47

| Prague Games |

Letošní ročník Prague Games je za námi a my vám zde shrneme, jak se našim jednotlivým kategoriím dařilo.

| Mvil na Gyzd cupu 2024 |

O víkendu 21. - 23. 6. 2024 se uskutečnil na Hlučínské štěrkovně letní 3+1 turnaj s názvem Gyzd cup.V neděli 23. 6. 2024 byl turnaj...

| Prague Games 2024 |

Přesně za dva týdny bude turnaj Prague Games už v plném proudu a proto je nejvyšší čas vám představit rozpis zápasů základních skupin.