Jakub Uherek |

Poslední zápas starších žáků

Zápas proti FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B

Dne 22.4 odehráli naši starší žáci svůj poslední zápas v sezóně. První a druhá třetina byla vyrovnaná,kluci hráli dobře,ale kvůli našim chybám v obraně jsme dostali zbytečné góly. Stav po druhé třetině byl 6:6. Bohužel kvůli našim individuálním chybám jsme zápas prohráli 10:6. Celkově jsme tak skončili na krásném druhém místě,které můžeme považovat za úspěšné. Teď nás čekají letní turnaje kde budeme chtít podat ten nejlepší výkon. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za celou sezónu a rodičům za podporu na každém zápase.

| Kemp 2024 |

Dnešním dnem nám odstartoval náš příměstský kemp na červeném hřišti u ZŠ v Krásném Poli.

| Prague Games |

Letošní ročník Prague Games je za námi a my vám zde shrneme, jak se našim jednotlivým kategoriím dařilo.

| Mvil na Gyzd cupu 2024 |

O víkendu 21. - 23. 6. 2024 se uskutečnil na Hlučínské štěrkovně letní 3+1 turnaj s názvem Gyzd cup.V neděli 23. 6. 2024 byl turnaj...