Martin Uherek |

Starší žáci Opava 11.3.2023

Starší žáci v Opavě

V sobotu 11.3. odehráli naši starší žáci 2 zápasy v Opavě. 1 zápas jsme se utkali s FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B. Do zápasu jsme nevstoupili ideálně ale i tak jsme v zápase vedli 2:0. Po přestávce jsme začali dělat velké individuální chyby a začali jsme dostávat góly. Zápas nakonec skončil 4:3 pro FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B.V 2. utkání jsme hráli s S.K. P.E.M.A Opava. Do zápasu jsme vstoupili strašně špatně. Kvůli našim špatným startům do zápasu jsme po 1. třetině prohrávali 2:1. O přestávce jsme si řekli jak chceme hrát a to se i stalo. Ve 2. třetině jsme začali dávat góly a za stavu 5:2 jsme šli do 3. třetiny. Bohužel ve 3. třetině jsme přestali hrát a Opava srovnala. Naštěstí jsme proměnily skoro všechny naše šance a vyhráli jsme 10:6. Pořád máme co zlepšovat a v příštích zápasech podáme určitě lepší výkon.

‼️ Čeladná za 6 bodů ‼️

V Neděli odpoledne odehráli svůj další turnaj naši dorostenci, tentokrát na Čeladné. V prvním zápase nás čekal těžký soupeř z...

Platba členských příspěvků

Se začátkem nového sezóny 2023/24 je tady i splatnost první poloviny členských příspěvků. Platby zasílejte výhradně převodem...