Příští zápasy

Muži A: MVIL vs. Torpedo Havířov

  • sobota 1.října, 18.00 h
  • SH Krásné Pole
  • Národní liga

Muži B: MVIL vs. Tigers

  • neděle 9.října, 11.10 h
  • SH Paskov
  • MS přebor mužů

Muži B: MVIL vs. Bílovec B

  • neděle 9.října, 14.40 h
  • SH Paskov
  • MS přebor mužů

Junioři: MVIL vs. Letka

  • neděle 30.října, 9.00 h
  • SH Krásné Pole
  • 2.liga juniorů

Junioři: MVIL vs. Slovan Havířov

  • neděle 30.října, 13.30 h
  • SH Krásné Pole
  • 2.liga juniorů

Dorost: MVIL vs. Paskov

  • sobota 8.října, 12.00 h
  • SH Paskov
  • MS liga dorostu

Dorost: MVIL vs. Tigers

  • sobota 8.října, 14.40 h
  • SH Paskov
  • MS liga dorostu

St. žáci: MVIL vs. Opava

  • sobota 1.října, 9.10 h
  • SH ZŠ Bílovec
  • MS přebor starších žáků

St. žáci: MVIL vs. Letka

  • sobota 1.října, 12.40 h
  • SH ZŠ Bílovec
  • MS přebor starších žáků

Ml. žáci: ligový turnaj

  • neděle 9.října, od 9.00 h
  • SH Krásné Pole
  • MS liga mladších žáků

Elévi: ligový turnaj

  • sobota 1.října, od 10.00 h
  • SH Malé Hoštice
  • MS liga elévů

Přípravka: ligový turnaj

  • sobota 8.října, od 9.30 h
  • SH ZŠ Štěpánkovice
  • MS liga přípravek
Úvod / Aktuality / Nejlbližší zápasy mládeže MVIL Ostrava

Nejlbližší zápasy mládeže MVIL Ostrava

PŘÍPRAVKA (ročníky 2014 a mladší)
19. listopadu 2022ligový turnaj, MSH Havířov, od 8.30 h
4. prosince 2022ligový turnaj, MSH Havířov, od 8.30 h

 

ELÉVI (ročníky 2012 – 2013)
26. listopadu 2022ligový turnaj, SH Krásné Pole, od 9.00 h
11. prosince 2022
ligový turnaj, SH Orlová, od 8.30 h

 

MLADŠÍ ŽÁCI (ročníky 2010 – 2011)
20. listopadu 2022ligový turnaj, SH Stonava, od 8.00 h
4. prosince 2022
ligový turnaj, SH Stonava, od 9.35 h

 

STARŠÍ ŽÁCI (ročníky 2008 – 2009)
27. listopadu 2022SH Bolatice, vs. Vítkovice B (11.20 h) a FBC Ostrava B (13.40 h)
10. prosince 2022
SH Krásné Pole, vs. Ostrava-Jih (9.00 h) a Frenštát (12.30 h)

 

DOROST (ročníky 2006 – 2007)
3. prosince 2022 – SH Krásné Pole, vs. Paskov (9.00 h) a Tigers (12.50 h)
17. prosince 2022SH Opava, vs. Opava (12.00 h) a Bohumín (14.40 h)

 

JUNIOŘI (ročníky 2004 – 2005)
20. listopadu 2022 – SH Rožnov p/R, vs. Rožnov 9.00 h a SFK Havířov 12.00 h
10. prosince 2022
SH Horní Suchá, vs. Jablunkov 11.00 h a Třinec 14.00 h